Rotační disk

Pohyb rotací je nejen prospěšný pro vaše tělo, ale zároveň díky němu dosáhnete celkového zpevnění. Cvičení na rotačním disku od firmy Modom je zábavné a komplexně protáhne vaše tělo.

S rotačním diskem k lepšímu držení těla

Rotační disky jsou pomůckou, jež je vhodná pro zlepšení celkové kondice a tělesné rovnováhy. Hlavně ženy jistě ocení jeho schopnost ideálně vytvarovat postavu a zbavovat se celulitidy. Díky cvičení na rotačním disku odbouráváte tuky a jedinečný pohyb rotací má skvělé účinky na celou vaši postavu. Dalším pozitivem je, že rotační disk zbavuje otoků a bolesti.

Pořiďte si rotační disk od Modom:

Rotační disky pro každého

Vyberte si ten správný rotační disk přesně pro vás. Neváhejte a pořiďte si rotační disk z našeho internetového obchodu, který procvičí celé vaše tělo. Dodejte tělu energii, zlepšete svoji fyzickou kondici, zaposilujte si a zpevněte celé tělo díky rotačnímu disku. Vyberte si některý ze základní nabídky nebo rotační disky s akupresurními masážními body, které budou prokrvovat vaše dolní končetiny a nervovou soustavu.

    Na našem e-shopu www.modom.cz nabízíme záruku, jedinečné ceny a výběr z více variant. Vše v                                                                                     krátké dodací lhůtě!

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Rotační disk

Navigace

Košík

Počet položek 0 ks
Cena celkem 0,00 kč